Блок живлення 1stPlayer PS-850SFX 850W White (SFX-GLD-850-WH-EU)
В наявності
Код: 105050
Виробник: 1STPLAYER
Характеристики
+12V1 - 70А
+3.3V - 20А
+5V - 20А
Оплата
1stPlayer PS-850SFX - універсальний і надійний блок живлення потужністю 850 Вт, який відповідає сучасним потребам персональних комп’ютерних систем.
+12V1 70А
+3.3V 20А
+5V 20А
+5Vsb 2.5А
-12V 0.3А
4+4 pin CPU 2
Molex 4
OPP/OLP (захист від перевантаження) є
OVP (захист від підвищення напруги в мережі) є
PCI-E 16pin (Gen 5) 1
PCI-E 6+2pin 3
PFC (Power Factor Correction) активний
SATA 8
SCP (захист від короткого замикання) є
UVP (захист від зниження напруги в мережі) є
Вага 1.6 кг
Вхідна напруга 100-240 В
Габарити 125х100х63.5 мм
Довжина кабеля MB (20+4) pin - 300 мм; CPU (4+4) pin - 450+100 мм; PCIE (6+2) pin - 400+120 мм; Molex - 500 мм; SATA - 500 мм
ККД 92%
Колір білий
Модульне підключення з модульним підключенням
Наявність підсвічування без підсвічування
Охолодження 1х80 мм
Потужність 850 Вт
Стандарт 80 Plus 80 Plus Gold
Форм-фактор SFX
0%
0%
0%
0%
0%
Відгуків про цей товар ще не було.
В наявності
Нещодавно переглянуті
Sale
-47 %
Гарнітура GamePro Asgard Bragi Black (HSW250B)
Sale
-9 %