Блок живлення 2E Gaming Stable Power Pro (2E-ST800BRII-120) 800W
В наявності
Код: 105061
Виробник: 2E Gaming
Характеристики
+12V1 - 66.6А
+3.3V - 18А
+5V - 18А
Оплата
+12V1 66.6А
+3.3V 18А
+5V 18А
+5Vsb 3A
-12V 0.3А
4+4 pin CPU 2
Molex 3
OCP (захист від перевантаження через струм) є
OPP/OLP (захист від перевантаження) є
OTP (захист від перегрівання) є
OVP (захист від підвищення напруги в мережі) є
PCI-E 16pin (Gen 5) 1
PCI-E 6+2pin 4
PFC (Power Factor Correction) активний
SATA 6
SCP (захист від короткого замикання) є
UVP (захист від зниження напруги в мережі) є
Вага 1.73 кг
Вхідна напруга 200-240 В
Габарити 140х150х86 мм
Довжина кабеля MB (20+4) pin - 550 мм; CPU (4+4) pin - 600 + 150 мм; PCIE (6+2) pin - 2 х 500 +150 мм; 16 PIN PCIe GEN5 - 600 мм; Molex - 400 + 150 + 150 мм; SATA - 2 х 400 + 150 + 150 мм
ККД 85%
Колір чорний
Модульне підключення без модульного підключення
Наявність підсвічування без підсвічування
Охолодження 1х120 мм
Потужність 800 Вт
Стандарт 80 Plus 80 Plus Bronze
Форм-фактор ATX
0%
0%
0%
0%
0%
Відгуків про цей товар ще не було.
В наявності
Нещодавно переглянуті
Sale
-33 %
Акумуляторна батарея Must LP16-48100 51,2V 100AH
Sale
-6 %
Hit
Акумуляторний пилосос Karcher KVA 2 (1.198-730.0)
-33 %
Hit
Інфрачервоний обігрівач AENO Premium Eco Smart Heater LED White (AGH0003S)
-36 %
Інфрачервоний обігрівач AENO Premium Eco Smart Heater Black (AGH0002S)
-23 %