Блок живлення Chieftec CPX-850FC
В наявності
Код: 105139
Виробник: CHIEFTEC
Характеристики
+12V1 - 70.8А
+3.3V - 20А
+5V - 20А
Оплата
Серія CHIEFTEC ATMOS побудована за стандартом Intel ATX 3.0 та підтримує PCIe GEN5 із сертифікованою ефективністю 80 PLUS GOLD, забезпечуючи виняткову продуктивність до 850 Вт. Серія ATMOS відрізняється сучасною технічною конструкцією, включаючи повномістний перетворювач SRC з технологією постійного струму та японські конденсатори, що забезпечують довговічність та стабільність.
Безшумний 120 мм вентилятор ATMOS FDB оптимізує баланс між охолодженням і шумом, забезпечуючи чудову довговічність, а режим вентилятора ECO забезпечує безвентиляторну роботу при низьких навантаженнях. Численні технології захисту CHIEFTEC розроблені для забезпечення постійної безпеки вашої системи.
+12V1 70.8А
+3.3V 20А
+5V 20А
+5Vsb 2.5А
-12V 0.3А
4+4 pin CPU 2
Molex 4
OCP (захист від перевантаження через струм) є
OPP/OLP (захист від перевантаження) є
OTP (захист від перегрівання) є
OVP (захист від підвищення напруги в мережі) є
PCI-E 16pin (Gen 5) 1
PCI-E 6+2pin 4
PFC (Power Factor Correction) активний
SATA 9
SCP (захист від короткого замикання) є
SIP (захист від стрибків струму та напруги) є
UVP (захист від зниження напруги в мережі) є
Вага 1.52 кг
Вхідна напруга 100-240 В
Габарити 150х140х86 мм
Колір чорний
Модульне підключення з модульним підключенням
Наявність підсвічування без підсвічування
Охолодження 1х120 мм
Потужність 850 Вт
Стандарт 80 Plus 80 Plus Gold
Форм-фактор ATX
0%
0%
0%
0%
0%