Блок живлення Chieftec PPX-1300FC-A3 1300W
В наявності
Код: 105176
Виробник: CHIEFTEC
Характеристики
+12V1 - 108.33А
+3.3V - 24А
+5V - 24А
Оплата
+12V1 108.33А
+3.3V 24А
+5V 24А
+5Vsb 3A
-12V 0.3А
4+4 pin CPU 2
Floppy 1
Molex 4
OCP (захист від перевантаження через струм) є
OPP/OLP (захист від перевантаження) є
OTP (захист від перегрівання) є
OVP (захист від підвищення напруги в мережі) є
PCI-E 16pin (Gen 5) 1
PCI-E 6+2pin 6
PFC (Power Factor Correction) активний
SATA 12
SCP (захист від короткого замикання) є
SIP (захист від стрибків струму та напруги) є
UVP (захист від зниження напруги в мережі) є
Вага 3.1 кг
Вхідна напруга 100-240 В
Габарити 160х150х86 мм
ККД 92%
Колір чорний
Модульне підключення з модульним підключенням
Наявність підсвічування без підсвічування
Охолодження 1х135 мм
Потужність 1300 Вт
Стандарт 80 Plus 80 Plus Platinum
Форм-фактор ATX
0%
0%
0%
0%
0%
Відгуків про цей товар ще не було.
В наявності
Нещодавно переглянуті
Sale
-30 %
Акумуляторний пилосос Roborock Alioth Lite H60 Hub
Sale
-13 %