Блок живлення Chieftec GPS-600A8
В наявності
Код: 105158
Виробник: CHIEFTEC
Характеристики
+12V1 - 46А
+3.3V - 20А
+5V - 20А
Оплата
+12V1 46А
+3.3V 20А
+5V 20А
+5Vsb 2.5А
-12V 0.3А
4+4 pin CPU 1
Floppy 1
Molex 2
OCP (захист від перевантаження через струм) є
OPP/OLP (захист від перевантаження) є
OTP (захист від перегрівання) є
OVP (захист від підвищення напруги в мережі) є
PCI-E 6+2pin 2
PFC (Power Factor Correction) активний
SATA 4
SCP (захист від короткого замикання) є
SIP (захист від стрибків струму та напруги) є
UVP (захист від зниження напруги в мережі) є
Вхідна напруга 200-240 В
Габарити 150х140х87 мм
ККД 85%
Колір чорний
Модульне підключення без модульного підключення
Наявність підсвічування без підсвічування
Охолодження 1х120 мм
Потужність 600 Вт
Стандарт 80 Plus 80 Plus Bronze
Форм-фактор PS II
0%
0%
0%
0%
0%