Блок живлення Chieftec PPS-550FC
В наявності
Код: 105170
Виробник: CHIEFTEC
Характеристики
+12V1 - 45.8А
+3.3V - 20А
+5V - 20А
Оплата
Завдяки свій довжині всього в 140 мм і повністю модульному управлінню кабелями, блоки живлення серії Polaris легко встановити в будь-яку систему standard ATX. Довжина кабелів в 650 мм дає можливість використовувати ці джерела живлення і в великих системах. Потрібен Вам невеликий блок живлення для компактної системи або довші кабелі для великої системи - довіртеся серії Polaris, яка в будь-якому з випадків гарантує відмінні показники і ККД.
+12V1 45.8А
+3.3V 20А
+5V 20А
+5Vsb 3A
-12V 0.3А
4+4 pin CPU 2
Floppy 1
Molex 3
PCI-E 6+2pin 2
PFC (Power Factor Correction) активний
SATA 6
Вага 2.025 кг
Габарити 150х140х87 мм
ККД 92%
Колір чорний
Модульне підключення з модульним підключенням
Наявність підсвічування без підсвічування
Охолодження 1х120 мм
Потужність 550 Вт
Стандарт 80 Plus 80 Plus Gold
Форм-фактор PS II
0%
0%
0%
0%
0%