Блок живлення Chieftec PPS-850FC
В наявності
Код: 105174
Виробник: CHIEFTEC
Характеристики
+12V1 - 70.8А
+3.3V - 22А
+5V - 22А
Оплата
Серія Polaris поєднує в собі високу якість CHIEFTEC, якій довіряють по всьому світу, сертифікат по ККД 80 Plus Gold і повністю модульні джерела живлення в черговий раз доводить, що компанія йде в ногу з найновішими технологіями. Блоки живлення серії Polaris виконані в унікальному технічному дизайні, що сполучає в собі напівмостовий llc-перетворювач з технологією DC-DC, високу потужність, високі ККД і вихідну потужність, а також компактний розмір. Довжина кабелів в 650 мм дає
+12V1 70.8А
+3.3V 22А
+5V 22А
+5Vsb 3A
-12V 0.3А
4+4 pin CPU 2
Molex 4
PCI-E 6+2pin 4
PFC (Power Factor Correction) активний
SATA 12
Вага 2.6 кг
Вхідна напруга 100-240 В
Габарити 160х150х86 мм
Колір чорний
Модульне підключення з модульним підключенням
Наявність підсвічування без підсвічування
Охолодження 1х140 мм
Потужність 850 Вт
Стандарт 80 Plus 80 Plus Gold
Форм-фактор ATX
0%
0%
0%
0%
0%