Блок живлення Golden Field ATX-S500RX 500W
В наявності
Код: 105451
Виробник: GOLDEN FIELD
Характеристики
+12V1 - 23А
+3.3V - 22А
+5V - 24А
Оплата
Активна система корекції коефіцієнту потужності - А-PFC
Сучасне схемне рішення, яке забезпечує низький рівень пульсацій навіть при максимальному струмі
Повний захист від перевантажень по струму і напрузі, короткого замикання і порушень терморежиму
Відповідає вимогам SSI EPS 12V та ATX 12V 2.2
Підтримка процесорів Intel/AMD Dual Core
Tермоконтроль
12-см малошумливий вентилятор з інтелектуальним керуванням
Всі дроти поміщені в електростатичні панчохи
+12V1 23А
+3.3V 22А
+5V 24А
+5Vsb
-12V 0.5A
8-pin CPU 1
Molex 2
PCI-E 6pin 2
PFC (Power Factor Correction) активний
SATA 4
Вхідна напруга 220 В
Колір чорний
Модульне підключення без модульного підключення
Наявність підсвічування без підсвічування
Охолодження 1х120 мм
Потужність 500 Вт
Форм-фактор ATX
0%
0%
0%
0%
0%
Відгуків про цей товар ще не було.
В наявності
Нещодавно переглянуті
Sale
-6 %