Блок живлення Golden Field ATX-EX700W 700W
Sale
-0 %
В наявності
Код: 105450
Виробник: GOLDEN FIELD
До кінця акції:
Оплата
Пікова потужність 700Вт
Сертифікація 80PLUS бронзового рівня
Блок живлення EX700W при 50% навантаженні досягає ККД 88,73%
Забезпечує менше енергоспоживання і вищу ефективність
Розумний контроль температури + динамічне рідинне охолодження
Грайте у відеоігри без шуму
Посилене живлення +12V
Високоякісні 105° конденсатори
Ми використовуємо конденсатори, що витримують температуру до 105°C
Активний APFC + двотранзисторна схема з прямим збудженням
Зріла архітектура, відмінна продуктивність, стабільність та довговічність
Підтримка процесорів 13 покоління (i9-13900KF та ін.)
Комплексний захист і безпека обладнання
4-рівнева система захисту гарантує стабільну роботу всієї системи
Деталі продукту
Досконале виробництво, увага до кожної деталі
- Високоякісний трансформатор
- Активний APFC
Покращує захист від електромагнітних завад та підвищує ефективність використання електроенергії
- Дворівнева EMI-фільтрація
Видаляє високочастотні перешкоди та шумові сигнали
Підвищує стабільність і безшумність роботи
- Ребристий чистоалюмінієвий радіатор
Ефективно вирішує проблему перегріву блоку живлення
Гарантує стабільну продуктивність
0%
0%
0%
0%
0%
Відгуків про цей товар ще не було.
В наявності
Нещодавно переглянуті
Hit
Sale
-11 %