Блок живлення GTL Gaming Star (GTLGS500BK) 500W
Sale
-5 %
В наявності
Код: 105452
Виробник: GTL
До кінця акції:
Характеристики
+12V1 - 34.5А
+3.3V -
+5V -
Оплата
GTL Gaming Star 500W (GTLGS500BK) – це спеціалізоване джерело енергії, розроблене з урахуванням потреб сучасних геймерів. Воно було створено, щоб стати надійним фундаментом для вашої комп’ютерної системи і забезпечити їй стабільне постачання струму навіть під час інтенсивних навантажень. Тож, якщо ви шукаєте надійний блок живлення для своєї геймерської збірки, серія Gaming Star стане найкращим вибором.
Ключовою перевагою цієї моделі є наявність двох універсальних конекторів 6+2-pin, які забезпечують максимальну гнучкість при підключенні відеокарт. Таке рішення дозволяє встановлювати навіть потужні графічні адаптери, які вимагають подвійного живлення (а це є рідкістю в цьому ціновому сегменті). Потужності 500 Вт достатньо для більшості популярних ігрових конфігурацій, а універсальний конектор живлення процесора 4+4-pin гарантує сумісність із сучасними материнськими платами. За ефективне та тихе охолодження відповідає тихий 120-мм вентилятор, який не буде відволікати вас від гри.
Переваги блока живлення GTL Gaming Star 500W:
Два конектори 6+2-pin для сумісності з потужними відеокартами.
Стабільна потужність 500 Вт, оптимізована для ігрових навантажень.
Універсальний конектор живлення процесора 4+4-pin.
Тиха та ефективна система охолодження.
+12V1 34.5А
+3.3V
+5V
+5Vsb
-12V 0.5A
4+4 pin CPU 1
Molex 2
PCI-E 6+2pin 1
SATA 4
Вхідна напруга 220 В
Колір чорний
Модульне підключення без модульного підключення
Наявність підсвічування без підсвічування
Охолодження 1х120 мм
Потужність 500 Вт
Форм-фактор ATX
0%
0%
0%
0%
0%
Відгуків про цей товар ще не було.
В наявності
Нещодавно переглянуті
Sale
-6 %