Блок живлення GTL Gaming Star (GTLGS700BK) 700W
Sale
-1 %
В наявності
Код: 105454
Характеристики
+12V1 - 55.5А
+3.3V -
+5V -
Оплата
Блок живлення GTL Gaming Star 700 Вт — це флагманський ATX для вимогливих ігрових, робочих або професійних комп’ютерів. Він стане надійною опорою у складанні високопродуктивної системи з кількома відеокартами, великою кількістюнакопичувачів і процесором, що має підвищене енергоспоживання. Оцінять цей вибір геймери, розробники, стрімери та ті, хто збирає сучасні мультимедійні станції.
Завдяки потужності у 700 Вт ця модель відкриває широкі можливості для апгрейду ПК й роботи з топовими комплектуючими. Конструкція передбачає наявність трьох 6+2-pin конекторів для новітніхвідеокарт, двох 4+4-pin для процесора, шести SATA для SSD/HDD, а також трьох Molex — усе це забезпечує підключення різноманітних компонентів без обмежень. 120-мм вентилятор гарантує ефективне охолодження навіть під навантаженням, а стриманий зовнішній вигляд підкреслює солідність та універсальність пристрою.
Переваги блоку живлення GTL Gaming Star 700 Вт:
Вражаюча потужність – 700 Вт для просунутих збірок.
Одразу три 6+2-pin для мультиграфічних рішень і топових відеокарт.
Шість SATA та три Molex для великої кількості накопичувачів і периферії.
Два 4+4-pin роз’єми для багатопотокових процесорів.
Надійність і сумісність із будь-яким корпусом формату ATX.
+12V1 55.5А
+3.3V
+5V
+5Vsb
-12V 0.5A
4+4 pin CPU 2
Molex 3
PCI-E 6+2pin 2
SATA 6
Вхідна напруга 220 В
Охолодження 1х120 мм
Потужність 700 Вт
Форм-фактор ATX
0%
0%
0%
0%
0%
Відгуків про цей товар ще не було.
Sale
-5 %