Блок живлення Xilence Gaming (XP750R12.ARGB) 750W
В наявності
Код: 105562
Виробник: Xilence
Характеристики
+12V1 - 62.5А
+3.3V - 20А
+5V - 20А
Оплата
+12V1 62.5А
+3.3V 20А
+5V 20А
+5Vsb 3A
-12V 0.3А
4+4 pin CPU 2
4-pin CPU 1
8-pin CPU 1
OPP/OLP (захист від перевантаження) є
OTP (захист від перегрівання) є
OVP (захист від підвищення напруги в мережі) є
PCI-E 6+2pin 3
PFC (Power Factor Correction) активний
SATA 6
SCP (захист від короткого замикання) є
UVP (захист від зниження напруги в мережі) є
Вага 2 кг
Вхідна напруга 100-240 В
Габарити 140х150х86 мм
ККД 92%
Колір чорний
Модульне підключення без модульного підключення
Наявність підсвічування з підсвічуванням
Охолодження 1х120 мм
Потужність 750 Вт
Стандарт 80 Plus 80 Plus Gold
Форм-фактор ATX
0%
0%
0%
0%
0%
Відгуків про цей товар ще не було.
В наявності
Нещодавно переглянуті
Sale
-14 %
Настільне кріплення Arctic Z3 Pro Gen 3 Black (AEMNT00051A)
Sale
-11 %
Акустична система Harman/Kardon SoundSticks 5 Black (HKSOUNDSTK5BEP)
-18 %