Блок живлення Xilence Gaming (XP750R10) 750W
В наявності
Код: 105560
Виробник: Xilence
Характеристики
+12V1 - 62.5А
+3.3V - 20А
+5V - 20А
Оплата
Особливості:
Безшумне охолодження завдяки великому 120мм вентилятору.
Інноваційний Airflow-Design забезпечує покращений відтік тепла.
Усі технології захисту:
OVP (Захист від перенапруги)
OCP (Захист від надструмів)
UVP (Захист від зниженої напруги)
OPP (захист від перевантаження)
Низьке споживання енергії у режимі очікування.
Висока ефективність: 80PLUS (відповідає стандарту ErP2014).
PFC Актив.
+12V1 62.5А
+3.3V 20А
+5V 20А
+5Vsb 3A
-12V 0.3А
4+4 pin CPU 2
Molex 3
OPP/OLP (захист від перевантаження) є
PCI-E 6+2pin 4
PFC (Power Factor Correction) активний
SATA 8
SCP (захист від короткого замикання) є
Вага 1.1 кг
Вхідна напруга 200-240 В
Габарити 150х140х86 мм
ККД 85%
Колір чорний/червоний
Модульне підключення з модульним підключенням
Наявність підсвічування без підсвічування
Охолодження 1х120 мм
Потужність 750 Вт
Рівень шуму 32 дБ
Стандарт 80 Plus 80 Plus Bronze
Форм-фактор ATX
0%
0%
0%
0%
0%
Відгуків про цей товар ще не було.
В наявності
Нещодавно переглянуті
Sale
-5 %