Блок живлення Zalman Gigamax 3 850W (ZM850-GV3)
В наявності
Код: 105578
Виробник: Zalman
Характеристики
+12V1 - 70.8А
+3.3V - 20А
+5V - 20А
Оплата
Блок живлення Gigamax 3 з потужністю 850 Вт пропонує високу ефективність на рівні 88% і сертифікацію 80+ Bronze для енергозбереження. Його особливості включають 120-міліметровий вентилятор для ефективного охолодження і напівмодульний дизайн, що забезпечує гнучкість під час встановлення
+12V1 70.8А
+3.3V 20А
+5V 20А
+5Vsb 3A
-12V 0.3А
4+4 pin CPU 1
8-pin CPU 1
Molex 3
NLO (робота без навантаження) є
OCP (захист від перевантаження через струм) є
OPP/OLP (захист від перевантаження) є
OTP (захист від перегрівання) є
OVP (захист від підвищення напруги в мережі) є
PCI-E 16pin (Gen 5) 1
PCI-E 6+2pin 4
PFC (Power Factor Correction) активний
SATA 6
SCP (захист від короткого замикання) є
SIP (захист від стрибків струму та напруги) є
UVP (захист від зниження напруги в мережі) є
Вага 1.8 кг
Вхідна напруга 200-240 В
Габарити 150x140x86 мм
ККД 88%
Колір чорний
Модульне підключення з модульним підключенням
Наявність підсвічування без підсвічування
Охолодження 1х120 мм
Потужність 850 Вт
Стандарт 80 Plus 80 Plus Bronze
Форм-фактор ATX
0%
0%
0%
0%
0%
Відгуків про цей товар ще не було.