Блок живлення Zalman Teramax 2 View 1000W (ZM1000-TMX2VIEW)
В наявності
Код: 105591
Виробник: Zalman
Характеристики
+12V1 - 83.33А
+3.3V - 25А
+5V - 25А
Оплата
Повна модульність дозволяє підключати лише ті кабелі, які необхідні для вашої системи.
Teramax 2 View включає елементи для демонстрації внутрішнього вигляду. У комплекті є кабель +5V ARGB, який дозволяє синхронізувати ARGB підсвітку БЖ з материнською платою та іншими компонентами системи.
+12V1 83.33А
+3.3V 25А
+5V 25А
+5Vsb 3A
-12V 0.3А
4+4 pin CPU 2
Floppy 1
Molex 3
OCP (захист від перевантаження через струм) є
OPP/OLP (захист від перевантаження) є
OTP (захист від перегрівання) є
OVP (захист від підвищення напруги в мережі) є
PCI-E 16pin (Gen 5) 1
PCI-E 6+2pin 4
PFC (Power Factor Correction) активний
SATA 12
SCP (захист від короткого замикання) є
UVP (захист від зниження напруги в мережі) є
Вага 2.45 кг
Вхідна напруга 100-240 В
Габарити 140х150х86 мм
Довжина кабеля MB (20+4) pin - 600 мм; CPU (4+4) pin - 2 х 700 мм; PCIE (6+2) pin - 2 х 550 мм; PCIE (6+2) pin - 550 + 75 мм; 16 PIN PCIe GEN5 - 600 мм; Molex - 500 + 150 + 150 мм; SATA - 3 х 500 + 150 + 150 + 150 мм
ККД 90%
Колір чорний
Модульне підключення з модульним підключенням
Наявність підсвічування без підсвічування
Охолодження 1х120 мм
Потужність 1000 Вт
Стандарт 80 Plus 80 Plus Gold
Форм-фактор ATX
0%
0%
0%
0%
0%
Відгуків про цей товар ще не було.
В наявності
Нещодавно переглянуті
Sale
-1 %
Відеокарта GF RTX 5060 8GB GDDR7 Dual OC Asus (DUAL-RTX5060-O8G)
Sale
-4 %