Блок живлення PowerPlant для ноутбуков IBM/Lenovo 220V, 170W 20V 8.5A (USB) (IB170HUSB)
В наявності
Код: 105531
Виробник: PowerPlant
Характеристики
Вихідна напруга - 20 В
Вихідний струм - 8.5 А
Джерело живлення - мережа
Оплата