Блок живлення PowerPlant для ноутбуков IBM/Lenovo 220V, 170W 20V 8.5A (7.9*5.5) (IB170H7955)
В наявності
Код: 105530
Виробник: PowerPlant
Характеристики
Вихідна напруга - 20 В
Вихідний струм - 8.5 А
Джерело живлення - мережа
Оплата
Вид: Спеціалізовані блоки живлення
Вихідна напруга: 20V
Вхідна напруга: 220V
Вихідний струм: 8.5A
Споживана потужність: 170W
Роз"єми: 7.9*5.5 мм