В наявності
Код: 106948
Виробник: APC
Характеристики
Вага - 20.5 кг
Вихідна напруга - 220-240 В
Вхідна напруга - 230 В
Оплата
ДБЖ APC Smart-UPS SRT 1000 ВА, 230 В
Повідомлення про відмову батареї
економічний режим
Графічний РК-індикатор
Текстові та мнемонічні схеми, що відображають режими роботи, параметри системи і аварійні сигнали.
Конвертація між стоїчним і вертикальним виконанням
Захист первинних інвестицій в ДБЖ при переході від вертикального виконання до стоїчного.
Вага 20.5 кг
Вхідна напруга 230 В
Габарити (ШхВхГ) 432х85х505 мм
Захист від високовольтних стрибків є
Захист від короткого замикання є
Захист від перевантаження є
Кількість вихідних розеток 6
Колір чорний
Матеріал корпусу метал
Потужність активна 1000 Вт
Потужність повна 1000 VA
РК-дисплей є
Тип архітектури безперервної дії (On-line)
Форма вихідного сигналу синусоїда
0%
0%
0%
0%
0%
Відгуків про цей товар ще не було.
В наявності
Нещодавно переглянуті
Sale
-47 %