Подовжувачя PowerPlant (PPCA10M50S1L) 1 розетка, 50 м, помаранчевий
В наявності
Код: 123448
Виробник: PowerPlant
Характеристики
Вага - 1700 г
Габарити - 200 х 180 х 55 мм
Довжина кабеля - 50 м
Оплата
Подовжувач призначений для підключення широкого спектру комп"ютерної, побутової та електронної техніки до електричної мережі змінного струму з номінальною напругою не більше 240В і номінальним струмом не більше 10 А. Кабель довжиною 50 м дозволить підключити техніку в місцях віддалених від стаціонарних розеток. Подовжувач оснащений розеткою євростандарту із заземленням. Подовжувач PowerPlant стане відмінним помічником в будинку, офісі або на дачі. Морозостійкі подовжувачі PowerPlant підійдуть для експлуатації в умовах низьких температур. Зберігають гнучкість і еластичність при температурі до -20 ° С.
Габарити 200 х 180 х 55 мм
Довжина кабеля 50 м
Кількість розеток 1
Колір помаранчевий
Максимальна сила струму 10 А
Робоча напруга 240 В
Тип подовжувач
0%
0%
0%
0%
0%