Джерело безперебійного живлення Digitus 3000VA/3000W, RTU2, LCD, RJ45, RS232, USB(DN-170096)
В наявності
Код: 106954
Виробник: Digitus
Характеристики
Ємність батарей - 9 Агод
Акумуляторна батарея - внутрішня
Вага - 26 кг
Оплата
Ємність батарей 9 Агод
Акумуляторна батарея внутрішня
Вага 26 кг
Вихідна напруга 230 В
Вхідна напруга 162-290 В
Габарити (ШхВхГ) 440x86.5x600 мм
Захист від короткого замикання є
Захист від перевантаження є
Кількість IEC-розеток 8
Кількість батарей 2
Кількість вихідних розеток 8
Колір чорний
Матеріал корпусу пластик
Наявність USB-порту є
Номінальна напруга АКБ 12 В
Потужність активна 3000 Вт
Потужність повна 3000 VA
Призначення комерційні
РК-дисплей є
Тип архітектури лінійно-інтерактивний (Line-Interactive)
Форма вихідного сигналу апроксимована синусоїда
Час роботи від АКБ при навантаженні 50% 9 хв
0%
0%
0%
0%
0%
Відгуків про цей товар ще не було.
В наявності
Нещодавно переглянуті
Sale
-3 %
Відеокарта GF RTX 5070 Ti 16GB GDDR7 TUF Gaming OC Asus (TUF-RTX5070TI-O16G-GAMING)
Sale
-9 %