Джерело безперебійного живлення Digitus On-Line 1500VA/1500W 8xC13 (DN-170094)
В наявності
Код: 106958
Виробник: Digitus
Характеристики
Ємність батарей - 9 Агод
Акумуляторна батарея - внутрішні та/або зовнішні
Вага - 15.5 кг
Оплата
Ємність батарей 9 Агод
Акумуляторна батарея внутрішні та/або зовнішні
Вага 15.5 кг
Вихідна напруга 220 В
Вхідна напруга 208-240 В
Габарити (ШхВхГ) 440х86.5х460 мм
Захист від високовольтних стрибків є
Захист від короткого замикання є
Захист від перевантаження є
Кількість IEC-розеток 8
Кількість батарей 3
Кількість вихідних розеток 8
Клеми для підключення зовнішніх АКБ є
Колір чорний
Матеріал корпусу метал
Наявність USB-порту є
Номінальна напруга АКБ 12 В
Потужність активна 1500 Вт
Потужність повна 1500 VA
Призначення комерційні
РК-дисплей є
Тип архітектури безперервної дії (On-line)
Форма вихідного сигналу чиста синусоїда
Час роботи від АКБ при навантаженні 50% 12 хв
0%
0%
0%
0%
0%
Відгуків про цей товар ще не було.
В наявності
Нещодавно переглянуті
Sale
-47 %