Газонокосарка Ryobi ONE+ RY18LMX40B-0 (5133005479)
В наявності
Код: 108323
Виробник: Ryobi
Характеристики
Вага - 18.2 кг
Діапазон висоти зрізу - 25 - 70 мм
Живлення - акумулятор
Оплата
Акумуляторна газонокосарка Ryobi 18V ONE+ RY18LMX40B-0 Cordless 40cm Brushless газонокосарка є частиною системи Ryobi ONE+ із понад 200 акумуляторними інструментами для дому, саду, автомобіля, рукоділля та багато іншого. Вона ідеально підходить для середніх і великих газонів.
Особливості:
- Розмір деки 40 см забезпечує чудовий баланс охоплення та маневреності
- Косіть до краю або навколо клумб за допомогою гребінця для трави EasyEdge
- Міцне 7-позиційне регулювання висоти в одній точці дозволяє без зусиль змінювати висоту зрізу від 25 мм до 70 мм
- До 25% більше потужності, коли вставлено 2-й акумулятор
Акумулятор і зарядний пристрій не входять в комплект.
Вага 18.2 кг
Живлення акумулятор
Колір зелений/ чорний
Мульчування є
Напруга акумулятора 18 В
Об'єм травозбірника 45 л
Ріжуча система ніж
Регулювання довжини рукоятки є
Розташування двигуна нижнє
Тип газонокосарка
Тип акумулятора Li-Ion
Форма ручки П-подібна
0%
0%
0%
0%
0%
Відгуків про цей товар ще не було.
В наявності
Нещодавно переглянуті
Sale
-23 %
Hit
Акустична система JBL Charge 5 Green (JBLCHARGE5GRN)
Sale
-1 %