Газонокосарка Ryobi RY36LMXSP53A-160 (5133005802)
В наявності
Код: 108326
Виробник: Ryobi
Характеристики
Ємність аккумулятора - 6 А/год
Бічний викид - є
Вага - 30 кг
Оплата
- Потужний безщітковий двигун забезпечує високі технічні характеристики, даючи змогу впоратися навіть зі складними завданнями, і збільшує тривалість роботи 7-позиційне регулювання висоти скошування за допомогою однієї рукояті в діапазоні від 25 мм до 100 мм.
Ємність аккумулятора 6 А/год
Бічний викид є
Вага 30 кг
Діапазон висоти зрізу 25 - 100 мм
Живлення акумулятор
Колір чорний/ салатовий
Максимальна ширина захоплення 53 кг
Мульчування є
Напруга акумулятора 36 В
Об'єм травозбірника 55 л
Ріжуча система ніж
Розташування двигуна нижнє
Самохідна так
Тип газонокосарка
Тип акумулятора Li-Ion
Форма ручки П-подібна
Час заряджання акумулятора на 100% 3.5 годин
0%
0%
0%
0%
0%