Комп`ютерний стіл Anda Seat Seeker Black (AD-D-PT-1600-01-B)
Sale
-23 %
В наявності
Код: 111081
Виробник: Anda Seat
До кінця акції:
Характеристики
Висота - 750 мм
Глибина - 1200 мм
Колір - чорний
Оплата
Створений для ігор. Створіть свій власний стиль ігрової зони. Широкий простір, вільний від обмежень.
Основа столу з вуглецевої сталі, зносостійка та антикорозійна
Поворотний підсклянник
Вбудована підставка для навушників
Регульована підставка для ніг
Прихований вхідний отвір
Висота 750 мм
Глибина 1200 мм
Колір чорний
Матеріал рами сталь
Матеріал стільниці ДСП, пластик
Тип комп'ютерний
Форма кутовий
Ширина 1600 мм
0%
0%
0%
0%
0%