Комп`ютерний стіл Anda Seat Shadow Warrior Black (AD-D-DD1-1600L-02-B)
Sale
-15 %
В наявності
Код: 111082
Виробник: Anda Seat
До кінця акції:
Характеристики
Висота - 750-1200 мм
Глибина - 800 мм
Кабельний ввід - є
Оплата
Створений для ігор, налаштуйте свій власний стиль RGB-підсвічування.
Стабільна та безпечна система підйому
Традиційний стіл VS підіймальний стіл Intelligence.
Традиційний стіл:
Низька ціна, але не можна регулювати висоту, легко відчути втому через сидячу роботу.
Інтелектуальний підіймальний стіл:
Доступна ціна, можна вільно регулювати висоту столу для сидіння або стояння.
Обидва доступні варіанти адаптують розваги та роботу.
Об’ємний простір для зберігання:
Ліва, середня та права полиці.
Ергономічна підіймальна система:
Відмінний партнер ігрових крісел, відкиньте біль у спині та живіть здоровим життям
Турбота про шийний відділ хребта: Підніміть екран і не схиляйте голову
Тренуйте плечі: зніміть тиск на плечі
Захистіть щиколотки: Чергуйте сидіння і стояння, знімайте втому від тривалого сидіння
Електричний безступеневий підйом, 4 рівні різної висоти:
Плавний підйом, висока стійкість і легкість в експлуатації.
Кнопкове регулювання, висота під контролем.
Регулювання висоти на 1-4 рівні, скидання висоти пам’яті однією кнопкою.
Потужний подвійний двигун
Система захисту від вимкнення живлення, відскок у разі опору, безпечна та стабільна.
Швидкість 26 мм / с
Двигун DC 24 В 80 Вт
Сильна несуча здатність, безпечна та безтурботна
Низький рівень шуму
Подорож у майбутнє одним клацанням миші, і відкрийте для себе захопливий бойовий досвід.
Великий простір, вільний від граничних обмежень:
Надзвичайно широкий робочий стіл 160 x 80 см, дизайн поверхні з жорстким вигином.
Золотий партнер робочого столу:
Футуристичний робочий стіл з вуглецевого волокна
Текстура вуглецевого волокна, сповнена відчуттям технологій майбутнього.
Покращена текстура, висока міцність, стійкість до високих температур та корозії.
Поворотний підсклянник
Вбудована підставка для навушників
Глибина 800 мм
Кабельний ввід є
Колір чорний
Матеріал рами сталь
Матеріал стільниці ДСП, пластик
Надставка є
Підставка під системний блок є
Регулятор висоти є
Світлодіодне підсвічування є
Тип комп'ютерний
Форма фігурний
Ширина 1600 мм
0%
0%
0%
0%
0%
Відгуків про цей товар ще не було.
В наявності
Нещодавно переглянуті
Sale
-5 %