Корпус Supermicro 1U CSE-813MFTQC-350CB2
В наявності
Код: 112535
Виробник: Supermicro
Оплата
Шасі 1U для підтримки материнських плат розміром: (12" x 10") (9,6" x 9,6").
4 x 3,5" SAS/SATA з гарячою заміною.
1U 4-портова 12 Гбіт/с об’єднувальна панель із підтримкою 4x3,5" SAS3/SATA3 HDD/SSD.
Багатовивідний блок живлення 1U 350 Вт рівня Platinum.
1 слот(и) розширення повної висоти.
4 вентилятори (вентилятори) 40x28 мм PWM.
Опціонально 2 вентилятори 40x28 мм PWM.
0%
0%
0%
0%
0%