Корпус Supermicro 2U CSE-826BE1C-R920LPB
В наявності
Код: 112537
Виробник: Supermicro
Оплата
1. 12x 3,5" відсіків для дисків SAS3/SATA з гарячою заміною.
2. Додаткові 2х 2,5" відсіки для дисків SATA3 з гарячою заміною для віддзеркалення ОС.
3 Опорна панель SAS3 Single Expander із підтримкою SES-2 і каскадування.
4. Можливість під’єднання Mini-SAS HD 12 Гбіт/с (2 порти на вході та 2 порти на виході).
5. 3x 80-мм вентилятори охолодження з гарячою заміною.
6. 920 Вт резервні блоки живлення платинового рівня (94%+).
7. 7x низькопрофільні модулі розширення PCI.
0%
0%
0%
0%
0%