Корпус CaseCom GN-1714-500 Black 500W
В наявності
Код: 111927
Виробник: CaseCom
Характеристики
USB 2.0 - 2
USB 3.х - 1
Аудіо роз'єми - 2
Оплата
Мініатюрний та зручний в користуванні корпус CaseCom GN-1714 500W стане практичним рішенням для домашніх та офісних комп’ютерних систем на основі материнських плат формату microATX та mini-ITX.
Блок живлення потужністю 500 Вт розташовується у верхній частині корпусу. Таке розташування блоку живлення забезпечує кращу циркуляцію повітря та відведення тепла через вентиляційні отвори задньої панелі.
Також у корпусі CaseCom GN-1714 500W передбачені місця для встановлення вентиляторів: збоку – для вентилятора діаметром 120 мм та ззаду – для вентилятора діаметром 80 мм.
USB 2.0 2
USB 3.х 1
Аудіо роз'єми 2
Бічна панель (опція) 1 х 120 мм
Вага 2.9 кг
Висота 305 мм
Глибина 350 мм
Задня панель (опція) 1 х 80 мм
Кількість відсіків 2.5" 2
Кількість відсіків 3.5" 1
Кількість встановлених вентиляторів не встановлено
Колір Black
Максимальна висота кулера CPU 150 мм
Максимальна довжина відеокарти 340 мм
Матеріал корпусу метал
Наявність бокового вікна без бічного вікна
Підсвічування без підсвічування
Розташування блоку живлення верхнє
Розташування портів на передній панелі вгорі
Слоти карт розширення 4
Спосіб встановлення вертикальний
Типорозмір Mini-Tower
Форм-фактор материнської плати MicroATX/Mini-ITX
Ширина 170 мм
0%
0%
0%
0%
0%
Відгуків про цей товар ще не було.