Корпус CaseCom GN-1718-500 Black 500W
В наявності
Код: 111929
Оплата
Мініатюрний та зручний в користуванні корпус CaseCom GN-1718 500W стане практичним рішенням для домашніх та офісних комп’ютерних систем на основі материнських плат формату microATX та mini-ITX.
Блок живлення потужністю 500 Вт розташовується у верхній частині корпусу. Таке розташування блоку живлення забезпечує кращу циркуляцію повітря та відведення тепла через вентиляційні отвори задньої панелі.
Також у корпусі CaseCom GN-1718 500W передбачені місця для встановлення вентиляторів: збоку – для вентилятора діаметром 120 мм та ззаду – для вентилятора діаметром 80 мм.
Аудіо роз'єми 2
Бічна панель (опція) 1 х 120 мм
Вага 2.9 кг
Висота 305 мм
Глибина 350 мм
Задня панель (опція) 1 х 80 мм
Кількість відсіків 2.5" 2
Кількість відсіків 3.5" 1
Кількість встановлених вентиляторів не встановлено
Колір Black
Максимальна висота кулера CPU 150 мм
Максимальна довжина відеокарти 340 мм
Підсвічування без підсвічування
Ширина 170 мм
0%
0%
0%
0%
0%
Відгуків про цей товар ще не було.