Фільтр живлення PowerPlant JY-2000/20 (PPRA08M200S4) 4 розетки, 20 м, чорний, на котушці
В наявності
Код: 107872
Виробник: PowerPlant
Характеристики
Габарити - 310 х 240 х 200 мм
Довжина кабеля - 20 м
Кількість розеток - 4
Оплата
Подовжувач на котушці дозволяє підключати пристрої в місцях віддалених від стаціонарних розеток в побутових умовах експлуатації. Призначений для використання в електричній мережі 220В, для живлення пристроїв з максимальною сумарною потужністю навантаження 2.5 кВт. Корпус виготовлений з вогнетривкого пластику, оснащений зручною рукояткою для транспортування. Під час роботи невикористаний провід залишається в змотаним вигляді, що створює додатковий комфорт в експлуатації. Подовжувач оснащений 4 розетками євростандарту із заземленням і має клас захисту IP20. Надійний і зручний подовжувач захистить електронну техніку від короткого замикання і перепадів напруги. Подовжувач на котушці PowerPlant стане відмінним помічником в будинку, офісі або на дачі.
Габарити 310 х 240 х 200 мм
Довжина кабеля 20 м
Кількість розеток 4
Колір чорний з жовтим
Максимальна сила струму 8 А
Матеріал пластик/мідь
Робоча напруга 220 В
Тип фільтр живлення
0%
0%
0%
0%
0%