Фільтр живлення PowerPlant (PPRA10M20S4L) 4 розетки, 20 м, чорний, на котушці
Sale
-3 %
В наявності
Код: 107874
Виробник: PowerPlant
До кінця акції:
Характеристики
Вага - 3000 г
Габарити - 310 х 240 х 200 мм
Довжина кабеля - 20 м
Оплата
Подовжувач на котушці дозволяє підключати пристрої в місцях віддалених від стаціонарних розеток в побутових умовах експлуатації. Призначений для використання в електричній мережі 220В, для живлення пристроїв з максимальною сумарною потужністю навантаження 2.5 кВт. Корпус виготовлений з вогнетривкого пластику, оснащений зручною рукояткою для транспортування. Під час роботи невикористаний провід залишається в змотаним вигляді, що створює додатковий комфорт в експлуатації. Подовжувач оснащений 4 розетками євростандарту із заземленням і має клас захисту IP20. Надійний і зручний подовжувач захистить електронну техніку від короткого замикання і перепадів напруги. Подовжувач на котушці PowerPlant стане відмінним помічником в будинку, офісі або на дачі. Морозостійкі подовжувачі PowerPlant підійдуть для експлуатації в умовах низьких температур. Зберігають гнучкість і еластичність при температурі до -20 ° С.
Габарити 310 х 240 х 200 мм
Довжина кабеля 20 м
Кількість розеток 4
Колір чорний
Максимальна сила струму 10 А
Робоча напруга 220 В
Тип фільтр живлення
0%
0%
0%
0%
0%