Подовжувач PowerPlant (PPCA16M40S1L) 1 розетка, 40 м, помаранчевий
В наявності
Код: 123444
Виробник: PowerPlant
Характеристики
Вага - 2500 г
Габарити - 200 х 200 х 80 мм
Довжина кабеля - 40 м
Оплата
Подовжувач призначений для підключення широкого спектру комп"ютерної, побутової та електронної техніки до електричної мережі змінного струму з номінальною напругою не більше 240В і номінальним струмом не більше 16 А. Кабель довжиною 40 м дозволить підключити техніку в місцях віддалених від стаціонарних розеток. Подовжувач оснащений розеткою євростандарту із заземленням. Подовжувач PowerPlant стане відмінним помічником в будинку, офісі або на дачі. Морозостійкі подовжувачі PowerPlant підійдуть для експлуатації в умовах низьких температур. Зберігають гнучкість і еластичність при температурі до -20 ° С.
Габарити 200 х 200 х 80 мм
Довжина кабеля 40 м
Кількість розеток 1
Колір помаранчевий
Максимальна сила струму 16 А
Робоча напруга 240 В
Тип подовжувач
0%
0%
0%
0%
0%