Монiтор Philips 27" 27E3U7903/00 IPS Grey
В наявності
Код: 116010
Виробник: Philips
Характеристики
DisplayPort - відсутній
DVI - відсутній
HDMI - 1
Оплата
Колір, що неможливо ігнорувати
5K Ultra HD — надзвичайна чіткість у кожній деталі
DisplayHDR 600 — яскравість, що вражає
Calman Ready — швидке та точне калібрування
1,07 мільярда кольорів — ідеальна градація
Thunderbolt™ 4 — швидкість і універсальність
Монітор Philips із вбудованою док-станцією оснащений інтерфейсом Thunderbolt 4, який забезпечує передачу даних зі швидкістю до 40 Гбіт/с, підтримку відео високої роздільної здатності, послідовне підключення пристроїв, живлення до 96 Вт та стабільне Ethernet-з’єднання 1 Гбіт/с.
Послідовне підключення — більше екранів, менше кабелів
Професійна точність кольору
MultiView — справжня багатозадачність
Вбудовані стереодинаміки
SmartKVM — миттєве перемикання
Вебкамера з ШІ — ідеальні відеодзвінки
PowerSensor 2 — розумна економія енергії
Eyesafe — захист зору без компромісів
DisplayPort відсутній
DVI відсутній
HDMI 1
Kensington Lock є
VESA 100х100 мм
VGA (D-Sub) відсутній
Безрамковий монітор так
Вага 8.1 кг
Вбудована аудіосистема є
Вбудована камера є
Габарити (ШхВхГ) 624х566х176 мм
Діагональ екрану 27"
Додаткові роз'єми 2 x Thunderbolt 4
Колір сірий
Концентратор USB 2хUSB3.2, 2хUSB Type-C
Поверхня екрану матова
Поворотний екран (Pivot) є
Потужність аудіосистеми 2х5 Вт
Регулювання по висоті є
Співвідношення сторін 16:9
Споживана потужність (в роботі) 37 Вт
Тип матриці IPS
Час реакції 4 мс
Частота оновлення 70 Гц
0%
0%
0%
0%
0%
Відгуків про цей товар ще не було.
В наявності
Нещодавно переглянуті
Sale
-3 %