Монiтор Philips 27" 27E1N5600HE/00 IPS Black
В наявності
Код: 116009
Виробник: Philips
Характеристики
DisplayPort - 1
DVI - відсутній
HDMI - 1
Оплата
Монітор Philips 27E1N5600HE - це відмінний інструмент для віддаленої роботи та дистанційного навчання. Він оснащений двома потужними стереодинаміками по 5 Вт, мікрофоном із шумозаглушенням та 5 МП камерою із технологією розпізнавання обличчя Windows Hello. Вам не доведеться підключати додаткове обладнання для спілкування з друзями чи спільної роботи з колегами.
Роз’єми Display Port та HDMI роблять монітор Philips 27E1N5600HE гнучким для інтеграції з іншим обладнанням. Вбудована док-станція USB Type С забезпечить підключення усіх периферійних USB-пристроїв. Порт USB Type C з PD 65 Вт одночасно із обміном даними заряджає підключений пристрій. Переглядайте відео з високою роздільною здатністю, передавайте дані на високій швидкості, заряджаючи при цьому свій ноутбук.
DisplayPort 1
DVI відсутній
HDMI 1
Kensington Lock є
VESA 100х100 мм
VGA (D-Sub) відсутній
Безрамковий монітор так
Вага 7 кг
Вбудована аудіосистема є
Вбудована камера є
Габарити (ШхВхГ) 614x524x212 мм
Діагональ екрану 27"
Додаткові роз'єми 1хUSB Type-C, mini jack 3.5 mm
Колір чорний
Контрастність 1000:1
Концентратор USB 4хUSB3.2
Поверхня екрану матова
Поворотний екран (Pivot) є
Потужність аудіосистеми 2х5 Вт
Регулювання по висоті є
Співвідношення сторін 16:9
Споживана потужність (в роботі) 29.6 Вт
Тип матриці IPS
Час реакції 4 мс
Частота оновлення 75 Гц
0%
0%
0%
0%
0%
Відгуків про цей товар ще не було.