Інвертор напруги EnerGenie EG-PWC800-01 800W
В наявності
Код: 109154
Виробник: EnerGenie
Характеристики
USB - 1
Вага, кг - 2
Оплата
Особливості
Автомобільний інвертор потужністю 800 Вт
Світлодіодний та звуковий індикатор стану
USB 1
Вага, кг 2
Діапазон робочих температур, °С 0 ~ +40
Захист від короткого замикання є
Захист від перевантажень є
Захист від перегріву є
Матеріал корпуса метал
Напруга живлення, В 12
Напруга на виході, В 230 ± 10%
Розетка 1
Спосіб підключення інвертора до акумулятору
Тип з апроксимованою синусоїдою
Тип охолодження активне
Тип підключення до батареї клеми
Форма вихідної напруги апроксимована синусоїда
Час перемикання, мс відсутнє
0%
0%
0%
0%
0%
Відгуків про цей товар ще не було.
В наявності
Нещодавно переглянуті
Sale
-0 %
Чохол-накладка Google Official для Google Pixel 7 Pro Obsidian (GA04448)
Hit
Електросамокат Segway Ninebot F2 II E (AA.05.12.01.0010)
Sale
-7 %
Блок живлення MSI MAG A650GL 650W