Модуль пам`ятi DDR5 2x16GB/6000 G.Skill Trident Z5 RGB Black (F5-6000J3636F16GX2-TZ5RK)
В наявності
Код: 115238
Виробник: G.Skill
Характеристики
CAS Latency (CL) - CL36
Загальний об'єм пам`яті - 32 ГБ
Кількість модулів у комплекті - 2 шт
Оплата
CAS Latency (CL) CL36
Загальний об'єм пам`яті 32 ГБ
Колір чорний
Лінійка пам'яті G.Skill Trident Z
Напруга живлення 1.35В
Наявність підсвічування з підсвічуванням
Об'єм одного модуля 16 ГБ
Підтримка профілю Intel XMP є
Призначення для ПК
Система охолодження пасивна (радіатор)
Стандарт пам'яті PC5-48000
Схема таймінгів 36-36-36
Тип оперативної пам'яті DDR5
Форм-фактор DIMM
Частота пам'яті 6000 МГц
0%
0%
0%
0%
0%