Проекційний екран Elite Screens 150" (332х187, 16:9) (ER150WH1)
В наявності
Код: 124114
Виробник: Elite Screens
Характеристики
Габарити - 3440х1988 мм
Діагональ - 150"
Поверхня - CineWhite
Оплата
Ідеальний вибір для домашнього кінотеатру
Якість без компромісів
Габарити 3440х1988 мм
Діагональ 150"
Поверхня CineWhite
Тип настінний
Угол обзора 180°
Формат ілюстрації 16:9
0%
0%
0%
0%
0%
Відгуків про цей товар ще не було.
В наявності
Нещодавно переглянуті
Sale
-35 %
Клавіатура GamePro Genesis Joker MK124W Outemu Red Swithes USB White
Sale
-5 %