Проекційний екран Elite Screens 150" (332х187, 16:9) (VMAX150UWH2)
В наявності
Код: 124116
Виробник: Elite Screens
Характеристики
Габарити - 3453х2631 мм
Діагональ - 150"
Моторизований - є
Оплата
Габарити 3453х2631 мм
Діагональ 150"
Моторизований є
Поверхня Matte Aluminium
Пульт ДУ є
Тип настінний
Угол обзора 180°
Формат ілюстрації 16:9
0%
0%
0%
0%
0%
Відгуків про цей товар ще не було.
В наявності
Нещодавно переглянуті
Sale
-7 %