Накопичувач SSD  120GB Patriot Burst Elite 2.5" SATAIII TLC (PBE120GS25SSDR)
Hit
В наявності
Код: 116801
Виробник: Patriot
Характеристики
IOPS (читання/запис) - 40 000/40 000
TBW (ресурс записів) - 50 TБ
Інтерфейс - SATAIII
Оплата
Прокачайте свій ноутбук
Універсальний форм-фактор
Внутрішній накопичувач SSD Patriot Burst Elite має формат 2,5" і відрізняється широкою сумісністю. Невелика толщина всього 7 мм і роз'єм для підключення за інтерфейсом SATA дозволяють легко інтегрувати накопичувач у більшість існуючих систем.
Висока надійність
Швидкість читання та запису
TBW (ресурс записів) 50 TБ
Інтерфейс SATAIII
Габарити 100 х 69 x 7 мм
Для комп'ютерів так
Для ноутбуків так
Додаткові дані Підтримка TRIM
Енергоспоживання середня: 2.3 Вт: максимум: 4.3 Вт
Об'єм накопичувача 120 ГБ
Підтримка NVMe відсутня
Серія Patriot Burst Elite
Споживання енергії 4.3 Вт
Тип пам'яті TLC
Ударостійкість є
Форм-фактор 2.5"
Час напрацювання на відмову 2 млн годин
Швидкість запису 320 МБ/сек
Швидкість зчитування 450 МБ/сек
0%
0%
0%
0%
0%
Відгуків про цей товар ще не було.
В наявності
Нещодавно переглянуті
Sale
-54 %