Універсальна мобільна батарея Proove Hoodman Magnetic 20W 10000mAh Gray (PBH120010003)
Sale
-19 %
В наявності
Код: 127190
Виробник: Proove
До кінця акції:
Характеристики
Ємність - 10000 мА/г
Індикація - є
Бездротове заряджання - є
Оплата
Proove Hoodman Magnetic - рюкзачок для вашого смартфона!
Універсальність
Особливість
Proove Hoodman Magnetic обладнаний Led-дисплеєм, що показує поточну кількість заряду.
Технічні характеристики
Proove Hoodman Magnetic виготовлений з вогнестійкий VO пластик, що гарантує безпечну зарядку. Прилад обладнаний портом Type-C потужністю 20W і Magnetic Ring потужністю 15W. Сила струму на кожному виході:
Magnetic Ring: 5V/1A, 9V/1.25A, 9V/1.67A;
Туре-С: 5V/3A, 9V/2.22A, 12V/1.67A.
Захисні властивості
Ємність 10000 мА/г
Індикація є
Бездротове заряджання є
Вихід USB (1) 5 В/3 А, 9 В/2.2 А, 12 В/1.67 А
Живлення (зарядка) від USB
Кількість USB-портів 1 порт
Колір сірий
Матеріал пластик
Потужність 20 Вт
Технологія літій-полімерна (Li-pol)
Тип Power Bank
Швидка зарядка зі швидкою зарядкою
0%
0%
0%
0%
0%
Відгуків про цей товар ще не було.