Вакуумний пакувальник Heinner HAV-140WH
В наявності
Код: 127361
Виробник: Heinner
Характеристики
Індикація / Дисплей - відстунє
Відділення для пакетів в корпусі - відсутнє
Вага - 1.47 кг
Оплата
Вакуумний пакувальник HEINNER HAV-140WH — це високоякісний пристрій, що забезпечує надійне збереження продуктів шляхом вакуумізації. Завдяки потужності 140 Вт, він є ідеальним рішенням для будь-якої кухні. Пристрій підтримує вакуумування сухих і вологих продуктів, що дозволяє продовжити термін їх зберігання. Крім того, завдяки імпульсному режиму і функції запаювання, можна швидко і надійно запаковувати продукти в гладкі пакети.
Індикація / Дисплей відстунє
Відділення для пакетів в корпусі відсутнє
Вага 1.47 кг
Вакуумування вологих продуктів є
Вакуумування сухих продуктів є
Вбудований ніж є
Габарити 37.5 х 15.5 см
Довжина шва запаювання 300 мм
Живлення мережа
Запаювання без вакуумізації є
Колір білий
Комплектація вакуумний пакувальник, рулон пакетів 20x200 см
Матеріал корпусу пластик + метал
Потужність 140 Вт
Продуктивність насосу 8 л/хв
Регулювання ступеня вакуумування відсутнє
Створення вакууму в спеціальних контейнерах є
Тип пакетів для вакуумування гладкі
Тиск стиснення 0.8 бар
Управління сенсорне
0%
0%
0%
0%
0%
Відгуків про цей товар ще не було.
В наявності
Нещодавно переглянуті
Sale
-44 %
Hit
Акумуляторний пилосос Bosch BSS71125AH
Sale
-0 %
Стилус Samsung S Pen для Samsung Galaxy S23 Ultra Black (EJ-PS918BBRGRU)
-5 %
Адаптер Cablexpert USB Type-C - 2xHDMI + 3.5 мм (M/F) Black (A-CM-HDMIF2-01)
-7 %