Вакуумний пакувальник Heinner HAV-CRD80SS
В наявності
Код: 127363
Виробник: Heinner
Характеристики
Індикація / Дисплей - відстунє
Відділення для пакетів в корпусі - є
Вага - 1.64 кг
Оплата
Завдяки літій-іонному акумулятору 11,1 В, ємністю 2000 мА·год, пристрій здатен працювати до 60 хвилин безперервно після повного заряджання, що забезпечує високу автономність. Потужність вакууму, що варіюється від -0,6 до -0,8 бар, гарантує швидке та ефективне видалення повітря з пакувальних матеріалів.
До комплекту входить один рулон пакувального матеріалу розміром 28x300 см і шланг для вакуумування контейнерів. Потужність пристрою становить 80 Вт. Завдяки своїм функціям та компактному дизайну, HEINNER HAV-CRD80SS стане надійним помічником у збереженні свіжості ваших продуктів на довгий час.
Індикація / Дисплей відстунє
Відділення для пакетів в корпусі є
Вага 1.64 кг
Вакуумування вологих продуктів є
Вакуумування сухих продуктів є
Вбудований ніж є
Довжина шва запаювання 280 мм
Живлення акумулятор
Запаювання без вакуумізації є
Колір чорний
Матеріал корпусу пластик + метал
Потужність 80 Вт
Продуктивність насосу 12 л/хв
Регулювання ступеня вакуумування відсутнє
Тип пакетів для вакуумування гладкі
Тиск стиснення 0.8 бар
Управління автоматичне
0%
0%
0%
0%
0%