Зарядна станція Energizer PPS1100W2F
В наявності
Код: 128236
Виробник: Energizer
Характеристики
DC-роз'єм - 2
USB Type-A - 2
USB Type-C - 2
Оплата
Надвисока ємність
Найкраще рішення для заряджання з високою ємністю 1100 Вт·год, яке здатне живити більшість вашої електроніки та малої побутової техніки навіть у дорозі!
Кілька виходів
Має 3 розетки змінного струму потужністю 1200 Вт (макс.), вихід USB-C (100 Вт+18 Вт), 2 виходи постійного струму, 2 виходи USB-A та функцію підсвічування з різними режимами залежно від використання, коли вам потрібно!
Преміальна батарея
Технологія швидкої зарядки
100 Вт USB-C Power Delivery забезпечує швидку зарядку ноутбуків, камер, дронів та інших пристроїв USB-C.
Інформативний дисплей
РК-дисплей показує рівень заряду батареї та стан зарядки, включаючи робочу температуру всередині.
Надяскравий світлодіодний ліхтарик
Технологія MPPT
Контроль температури
Технологія PowerSafe
DC-роз'єм 2
USB Type-A 2
USB Type-C 2
Адаптер змінного струму 1000 Вт
Вага 14 кг
Вихід USB Type-A 2 х 5В/3А
Вихід USB Type-C 1 х 100 Вт; 1 х 18 Вт
Вихід постійного струму 2 х 12В/10А
Вихід прикурювача 1 х 12В/10A
Дисплей з дисплеєм
Для дрібної побутової техніки так
Для електроніки так
Заряджання від мережі так
Заряджання від прикурювача автомобіля так
Заряджання від сонячної панелі так
Захист від короткого замикання є
Захист від перенапруги є
Змінний струм 3 х 230 В
Колір чорний з червоним
Ліхтарик є
Матеріал корпусу пластик
Номінальна потужність 1200 Вт
Підсвічування є
Пікова потужність 2400 Вт
Прикурювач 1
Розміри 316 х 240 х 300 мм
Ручка для перенесення є
Сонячна панель 180 Вт
Технологія заряджання Power Delivery
Тип зарядна станція
Тип акумуляторів LiFePO4
Форма вихідної напруги чиста синусоїда
Функція ДБЖ є
Час заряджання від мережі 1.5 год
Швидке заряджання батареї є
0%
0%
0%
0%
0%
Відгуків про цей товар ще не було.
В наявності
Нещодавно переглянуті
Sale
-12 %
Пилосос Philips XB9154/09
Sale
-1 %
Смарт-годинник Mibro A3 Mocha
-31 %
Відпарювач Tefal Origin Home IT3280E1
-1 %