Зарядна станція Energizer PPS300W2
В наявності
Код: 128235
Виробник: Energizer
Характеристики
DC-роз'єм - 1
USB Type-A - 3
USB Type-C - 1
Оплата
Кілька виходів
Має розетку змінного струму потужністю 300 Вт (макс.), 3 виходи USB-A, 2 виходи постійного струму, 1 вихід USB-C і бездротову зарядку, що забезпечує повну сумісність із широким спектром пристроїв.
Дисплей
РК-дисплей показує рівень заряду батареї та стан зарядки, включаючи робочу температуру всередині.
Світлодіодний ліхтарик
Технологія MPPT
Контроль температури
Технологія PowerSafe
DC-роз'єм 1
USB Type-A 3
USB Type-C 1
Ємність, Вт*г 293
Бездротове заряджання є
Вага 3.55 кг
Вихід USB Type-A 2 х 5В/2.4А; 1 х 18 Вт
Вихід USB Type-C 1 х 60 Вт
Вихід бездротової зарядки 1 х 10 Вт
Вихід постійного струму 2 х 12В/10А
Вихід прикурювача 1 х 12В/10A
Дисплей з дисплеєм
Для електроніки так
Заряджання від мережі так
Захист від короткого замикання є
Захист від перегріву є
Захист від перенапруги є
Колір чорний з червоним
Ліхтарик є
Матеріал корпусу пластик
Номінальна потужність 300 Вт
Пікова потужність 300 Вт
Прикурювач 1
Розміри 250 x 150 x 140 мм
Ручка для перенесення є
Тип зарядна станція
Тип акумуляторів Li-ion
Форма вихідної напруги чиста синусоїда
Час заряджання від мережі 5 - 6 год
0%
0%
0%
0%
0%
Відгуків про цей товар ще не було.
В наявності
Нещодавно переглянуті
Sale
-31 %
Відпарювач Tefal Origin Home IT3280E1
Sale
-1 %