Накопичувач зовнiшнiй SSD 4TB SanDisk Extreme Pro (SDSSDE81-4T00-G25)
В наявності
Код: 117107
Виробник: SanDisk
Характеристики
Інтерфейс - USB 3.2 Gen 2x2
Вага - 77.5 г
Габарити - 110.26 x 57.34 x 10.22 мм
Оплата
Інтерфейс USB 3.2 Gen 2x2
Вага 77.5 г
Додаткові дані захист від падіння з висоти до 3 метрів
Колір чорний
Комплект постачання накопичувач, кабель USB-C до USB-A, кабель USB-С до USB-С, інструкція
Матеріал корпуса алюміній/силікон
Об'єм 4 ТБ
Підтримка протоколу NVMe є
Порт підключення USB Type-C
Призначення для комп'ютера / для ноутбука
Серія Extreme PRO Portable
Ступінь захисту IP65
Тип пам'яті TLC 3D
Удароміцність є
Форм-фактор 2.5"
Швидкість запису 2000 МБ/сек
0%
0%
0%
0%
0%
Відгуків про цей товар ще не було.
В наявності
Нещодавно переглянуті
Sale
-21 %
Універсальна мобільна батарея ColorWay 15W MagSafe & Watch Wireless 10000mAh Aquamarine (CW-PB100LPA2MT-WPDD)
Sale
-40 %