Джерело безперебійного живлення Eaton 5PX G2, 1000VA/1000W (5PX1000IRT2UG2)
В наявності
Код: 106974
Виробник: Eaton
Характеристики
Ємність батарей - 7 Агод
Акумуляторна батарея - внутрішня
Вага - 19.6 кг
Оплата
Ємність батарей 7 Агод
Акумуляторна батарея внутрішня
Вага 19.6 кг
Вихідна напруга 230 В
Вхідна напруга 200-240 В
Габарити (ШхВхГ) 438x85.5х448 мм
Захист від високовольтних стрибків є
Захист від короткого замикання є
Захист від перевантаження є
Кількість IEC-розеток 8
Кількість батарей 4
Кількість вихідних розеток 8
Колір чорний/сріблястий
Матеріал корпусу метал
Наявність USB-порту є
Номінальна напруга АКБ 12 В
Потужність активна 1000 Вт
Потужність повна 1000 VA
Призначення комерційні
РК-дисплей є
Тип архітектури лінійно-інтерактивний (Line-Interactive)
Форма вихідного сигналу чиста синусоїда
0%
0%
0%
0%
0%
Відгуків про цей товар ще не було.
В наявності
Нещодавно переглянуті
Sale
-40 %
Комплект бездротовий (клавіатура, миша) Canyon HSET-W5 White (CNS-HSETW5WT)
Sale
-0 %