Блок живлення 2E Basic Power 400W (2E-BP400-120APFC)
В наявності
Код: 105052
Виробник: 2E
Характеристики
+12V1 - 25А
+3.3V - 15А
+5V - 15А
Оплата
Блок живлення оснащений необхідним набором конекторів для підключення основних компонентів системи.
Активна система охолодження з тихим 120-мм вентилятором на гідродинамічному підшипнику.
+12V1 25А
+3.3V 15А
+5V 15А
+5Vsb 2.5А
-12V 0.3А
4+4 pin CPU 1
Molex 3
PCI-E 6+2pin 1
PFC (Power Factor Correction) активний
SATA 4
Вага 1.48 кг
Вхідна напруга 220-240 В
Габарити 140х150х86 мм
Довжина кабеля MB (20+4) pin - 500 мм; CPU (4+4) pin - 550 мм; PCIE (6+2) pin - 500 мм; SATA+Molex - 350 + 150 + 150 мм; SATA+Molex - 350 + 150 + 150 +150 мм
ККД 80%
Колір чорний
Модульне підключення без модульного підключення
Наявність підсвічування без підсвічування
Охолодження 1х120 мм
Потужність 400 Вт
Форм-фактор ATX
0%
0%
0%
0%
0%
Відгуків про цей товар ще не було.
В наявності
Нещодавно переглянуті
Sale
-1 %