Блок живлення 2E Gaming Solid Power Pro 850W (2E-SP850BRSMII-120)
В наявності
Код: 105057
Виробник: 2E
Характеристики
+12V1 - 70.8А
+3.3V - 22А
+5V - 22А
Оплата
Блоки живлення 2E GAMING Solid Power Pro формату ATX 12V 3.1v, Gen 5.1 з напів модульним підключенням кабелів для продуктивних комп’ютерних систем. Сучасна схемотехніка на основі DC-DC перетворювачів та потужна+12B лінія на виході, показник ККД >85%, сертифікат 80 Plus Bronze, надійна компонентна база та використання стійких до перегрівань тайванських конденсаторів, гарантують стабільне живлення складових ПК та економію електроенергії в процесі експлуатації.
+12V1 70.8А
+3.3V 22А
+5V 22А
+5Vsb 3A
-12V 0.3А
4+4 pin CPU 2
Molex 3
OCP (захист від перевантаження через струм) є
OPP/OLP (захист від перевантаження) є
OVP (захист від підвищення напруги в мережі) є
PCI-E 16pin (Gen 5) 1
PCI-E 6+2pin 4
PFC (Power Factor Correction) активний
SATA 6
SCP (захист від короткого замикання) є
UVP (захист від зниження напруги в мережі) є
Вага 2.24 кг
Вхідна напруга 220-240 В
Довжина кабеля MB (24) pin - 500 мм; CPU (4+4) pin - 800 мм; PCIE (6+2) pin - 700 мм; Molex + SATA - 900 мм
ККД 85%
Колір чорний
Модульне підключення з модульним підключенням
Наявність підсвічування без підсвічування
Охолодження 1х120 мм
Потужність 850 Вт
Стандарт 80 Plus 80 Plus Bronze
Форм-фактор ATX
0%
0%
0%
0%
0%
Відгуків про цей товар ще не було.
В наявності
Нещодавно переглянуті
Sale
-13 %