Блок живлення 2E Master Power 850W (2E-MP850-120APFC)
В наявності
Код: 105064
Виробник: 2E
Характеристики
+12V1 - 70.8А
+3.3V - 20А
+5V - 20А
Оплата
+12V1 70.8А
+3.3V 20А
+5V 20А
+5Vsb 3A
-12V 0.3А
4+4 pin CPU 1
Molex 3
OCP (захист від перевантаження через струм) є
OPP/OLP (захист від перевантаження) є
OVP (захист від підвищення напруги в мережі) є
PCI-E 6+2pin 4
PFC (Power Factor Correction) активний
SATA 5
SCP (захист від короткого замикання) є
UVP (захист від зниження напруги в мережі) є
Вага 2 кг
Вхідна напруга 100-240 В
Габарити 140х150х86 мм
Довжина кабеля MB (20+4) pin - 500 мм; CPU (4+4) pin - 550 мм; PCIE (6+2) pin - 500 + 150 мм; SATA+Molex - 2 х 500 + 150 + 150 +150 мм
ККД 80%
Колір чорний
Модульне підключення без модульного підключення
Наявність підсвічування без підсвічування
Охолодження 1х120 мм
Потужність 850 Вт
Стандарт 80 Plus 80 Plus White
Форм-фактор ATX
0%
0%
0%
0%
0%
Відгуків про цей товар ще не було.
В наявності
Нещодавно переглянуті
Sale
-13 %
Миша бездротова Razer DeathAdder V3 Pro Black (RZ01-04630100-R3G1)
Sale
-8 %
Точка доступу Ubiquiti UniFi AC Pro (UAP-AC-PRO)
-22 %