Блок живлення Chieftec BDF-1000C Proton
Sale
-17 %
В наявності
Код: 105127
Виробник: CHIEFTEC
До кінця акції:
Характеристики
+12V1 - 83А
+3.3V - 23A
+5V - 23A
Оплата
+12V1 83А
+3.3V 23A
+5V 23A
+5Vsb 3A
-12V 0.5A
4+4 pin CPU 1
8-pin CPU 1
Floppy 1
Molex 3
OCP (захист від перевантаження через струм) є
OPP/OLP (захист від перевантаження) є
OTP (захист від перегрівання) є
OVP (захист від підвищення напруги в мережі) є
PCI-E 6+2pin 6
PFC (Power Factor Correction) активний
SATA 9
SCP (захист від короткого замикання) є
SIP (захист від стрибків струму та напруги) є
UVP (захист від зниження напруги в мережі) є
Вага 2.58 кг
Вхідна напруга 115-230 В
Габарити 160х150х87 мм
ККД 85%
Колір чорний
Модульне підключення з модульним підключенням
Наявність підсвічування без підсвічування
Охолодження 1х140 мм
Потужність 1000 Вт
Стандарт 80 Plus 80 Plus Bronze
Форм-фактор PS II
0%
0%
0%
0%
0%
Відгуків про цей товар ще не було.
В наявності
Нещодавно переглянуті
Sale
-39 %